Termalica

Informácie

bblogo

Firma BRUK-BET® je popredným výrobcom produktov pre dom, záhradu a stavebníctvo.
Je  lídrom v oblasti rôznorodosti, inovácií a využitia svojich výrobkov.

BRUK-BET® je na trhu viac ako 26 rokov. Firma dôsledne rozvíja to, čo vytvorila a spĺňa očakávania svojich klientov. Ako prvá v Poľsku zaviedla dlažobné kocky  Stare Miasto®  , kocky s historickým vzhľadom ANTIC® a výrobky napodobňujúce prírodné horniny – sériu Realit.

Neustále propaguje nové riešenia. BRUK-BET® ponúka širokú paletu výrobkov pre dom, záhradu, mestá, stavebníctvo a ochranu životného prostredia. Výrobky charakterizuje najvyššia kvalita po každej stránke. Ide predovšetkým o ponuku pre náročného zákazníka.

Firma BRUK-BET® je držiteľom nasledujúcich ocenení:

  • SOLIDNY PARTNER“ – „Solidní partner“
  • NAJWYZSZA JAKOSC MALOPOLSKA“ – „ Nejvyžší malopolská kvalita“
  •  „LIDER RYNEKU“ – Lídr na trhu
  •  „GAZELA BIZNESU“ – Gazela biznysu
  •  „PIRAMIDA PRZEDSIEBIORCZOSCI“ – Piramida podnikání
  •  „ZLOTA FIRMA“ – Zlatá firma

 
budma

V roku 2006 získala firma BRUK-BET® na Medzinárodnej výstave  v Poznani – BUDMA 2006 Zlatú medailu (Złoty Medal) za produkty REALIT, v roku 2007 a 2008 získala na základe prieskumov ocenenie z radu Zlatý vavrín klienta (Złoty laur klienta) – Podnik priateľský k obyvateľom (Przedsiębiorca Przyjazny Mieszkańcom) za najpopulárnejšie dekoračné  dlažobné kocky v Poľsku spomedzi všetkých dostupných na trhu.

Okrem toho získala firma množstvo ocenení a vyznamenaní v miestnych a odborných súťažiach  na výstavách  organizovaných v rôznych poľských mestách, ako aj v zahraničí, napr. Zlaté a strieborné helmy (Złote a Srebrne Kaski), Hlavnú cenu trhov mesta Nowy Sącz 2009 – „Dom a okolie” (Dom i otoczenie). Majiteľ firmy získal na základe hlasovania titul Človek roka – ocenenie denníkov Gazeta Krakowska a Gazeta Żabnieńska.

Od svojho vzniku sponzoruje firma BRUK-BET® kultúrne a športové aktivity, podporuje spoločenskú, miestnu, farskú a charitatívnu činnosť. Dlhoročná a vedúca pozícia na trhu, vysoká kvalita a rôznorodosť výrobkov, systematická marketingová stratégia a pozitívny imidž v spoločnosti sa pričinili o to, že firma BRUK-BET® je rozpoznateľnou a mimoriadne váženou značkou.


Politika kvality
labV roku 2005 firma ako prvá vo svojom odvetví zaviedla Systém podnikovej kontroly výroby v jednotlivých výrobných závodoch za účelom zjednotenia idetity výroby a možnosti vyhlásenia zhody s platnými normami. Aktuálne kontroly výrobkov majúce za cieľ stanovenie zhody ich parametrov s požiadavkami predmetných noriem, prebiehajú v závodnom laboratóriu, ktoré je vybavené moderným zariadením nevyhnutným na neustálu kontrolu kvality výrobkov. Splnenie požiadaviek stanovených v európskych normách umožnilo označiť výrobky skratkou CE, čo nám zabezpečilo možnosť hľadania nových klientov v zahraničí. Používanie surovín najvyššej kvality, systematické vykonávanie výskumov a prebiehajúca kontrola výrobkov vo vlastnom laboratóriu umožňujú firme BRUK-BET® produkovať výrobky najvyššej kvality.

 
halaV roku 2008 a 2009 prebehli  intenzívne investičné práce súvisiace s výstavbou nového závodu určeného na výrobu tvárnic  a prvkov z pórobetónu. Moderná výrobná linka bola spustená 3. novembra 2009 a vyrobené produkty predstavujú novú akosť na trhu s pórobetónom. Potvrdením tejto situácie je vykonanie kontroly certifikačnou jednotkou s pozitívnym výsledkom a získanie Certifikátu firemnej kontroly výroby. Firma prispôsobila svoj Systém manažmentu kvality požiadavkám novej normy ISO 9001:2008, v ktorom boli zohľadnené taktiež všetky procedúry a smernice týkajúce sa systému firemnej kontroly výroby prvkov z pórobetónu.


ogrodKvalita, rôznorodosť a estetika produktov je predstavená vo výstavných záhradách na firemných miestach služieb zákazníkom. Je tu vystavená taktiež väčšina produktov série Prestiż vyrobených vo firme, určených tak na dokončenie povrchov ako aj na fasády stien v rôznych vzoroch a farebných prevedeniach.

 

 

promocja jubileuszowa